Dažni klausimai

 
Interneto marketingas > Dažni klausimai
Susisiekite!


Jeigu galite pateikti mums daugiau informacijos apie save, prašome užpildyti šią formą.

Dažniausiai užduodami klausimai

K.: Svetainės optimizavimas – SEO. Kas tai?
A.: SEO („Search engine optimization“) - svetainės optimizavimas paieškos svetainėms. Tai metodika, kuria siekiama svetainei suteikti kuo aukštesnes pozicijas tarp paieškos rezultatų, o dėl to pagausėja lankytojų ir pardavimų. Optimizuotos svetainės „Google“ arba „Yahoo!“ atrodo labiau atitinkančios tam tikras užklausas, todėl šios svetainės patalpinamos į pirmąjį rezultatų puslapį.
Svetainės optimizavimas Lietuvoje pakankamai naujas (nors JAV taikomas jau 8 metus), bet labai efektyvus ir pats pigiausias rinkodaros būdas. Tai vienas ekonomiškiausių komunikacijos būdų, mat paieškos sistemos interneto lankytojų randamos nuorodos nelaikomos reklama.

K.: Kas yra raktiniai žodžiai?
A.: Raktiniai žodžiai (angl. „keywords“) – tai žodžiai ar frazės, kurias „Google“, “Yahoo!“, „MSN“ vartotojai įveda paieškos laukelyje tikėdamiesi informacijos. Keičiant užklausą, keičiasi ir rezultatai. Apie 50% visų interneto svetainių aplankoma per paieškos svetaines. Tad itin svarbu jūsų svetainei sukurti tokius raktinius žodžius, kurie atitiktų interneto naršytojų užklausas. Raktiniai žodžiai geriausiai atspindi, ko reikia ir kuo domisi interneto lankytojai.

K.: Kiek užtrunka atlikti SEO?
A.: Kaip ilgai trunka svetainės optimizavimas lemia konkurencija konkrečiame sektoriuje. Todėl optimizavimo procesas gali užtrukti net iki kelių mėnesių.

K.: Ką atlikęs SEO pasieksiu savo verslui?
A.: Daugiau svetainės lankytojų. Daugiau pardavimų tiek internete, tiek salonuose. Firmos vardo žinomumą. Ilgalaikį efektą. Greitą investicijų atsipirkimą.

K.: Kas yra PPC?
A.: PPC (angl. “pay-per-click”) - reklama, kai mokama už svetainės nuorodos paspaudimą ar nuorodos į svetainę patalpinimą pardavimų kataloguose.

K.: Kas yra paieškos svetainė?
A.: Tai automatizuoti serveriai (pvz. „Google.com“ ar „Yahoo.com“) – atrenkantys reikiamą informaciją pagal įvestą žodį ar frazę. Svarbiausia užduotis – rezultatus atrinkti kuo tiksliau.

Jūsų verslas ir Interneto marketingas

Jūs susidursite su daugeliu šios srities aspektų, kuriuos bus sunku perprasti iš karto. Matysite, jog konkurentai Jus lenkia, o žmonės vis nesilanko jūsų svetainėje - neperka. Tai realybė, su kuria susiduria daugelis įmonių Lietuvoje. Mes galime jums padėti. Mūsų specializacija padėti jums įgyventi tokią internetinės rinkodaros strategiją, kuri neštų apčiuopiamus rezultatus. Mes padėsime jums pakilti paieškos rezultatuose ir būti pastebėtais. Spauskite čia norėdami sužinoti optimizavimo paieškos sistemoms, PPC, specialaus svetainės dizaino ir analizės paslaugų kainas.

Google Adwords Qualified
Top Seos
Certified Analyst
Seo Ethics

 

Šeimyniškių g. 14-2,
09312 Vilnius
Tel.: +370-5-2725382
Fax: +370-5-2725382
Copyright ©2000-2020 Systematic SEO, Inc.
All rights reserved.